Виховна робота

План заходів
Спортивні досягнення
Участь у змаганнях, конкурсах    Виховна робота була і залишається важливим компонентом навчально-виховного процесу в університеті. Її стан не раз розглядався на засіданнях вченої ради та ректорату, де приймалися важливі та потрібні рішення, завдяки чому склалася цілісна система виховання, що передбачає досить різноманітний набір виховних заходів. Планування та організацію виховного процесу в університеті здійснюють вчена рада, ректор, проректор з виховної роботи, рада з виховної роботи, центр соціально-психологічної служби, деканати, кафедри, директор студмістечка, директор студклубу, директор спортклубу, наставники академічних груп та органи студентськогого самоврядування.
        Вихідними положеннями планування виховного процесу є принципи національного виховання студентської молоді, які й визначають вимоги до змісту, організації і методів виховання. Його мета і завдання виходять із загально-педагогічних та психологічних принципів.
    Незмінно головним учасником у виховному процесі залишається особистість викладача, педагога-наставника академічної групи. Він з перших днів допомагає студентам сформувати колектив академгрупи проводить як індивідуальну, так і групову організаційно-виховну та культурно-освітню роботу, встановлює зв’язок з батьками студентів, з’ясовує особистостні проблеми студентів, надає їм першу комунікативну допомогу, здійснює педагогічний контроль за навчальним процесом, дотриманням студентами моральних та етичних норм поведінки в навчальних корпусах та гуртожитках, "Правил внутрішнього розпорядку університету” тощо Основною метою напряму підготовки "Хімія" є не тільки підготовка фахівців високої кваліфікації, але й виховання високоосвіченої, культурної, фізично здорової молодої людини. У зв’язку з цим розроблена і діє система виховної роботи зі студентами всіх курсів.
     Виховна робота охоплює різні форми і методи, основною з яких була і залишається виховання через навчальний процес. Кожен викладач спрямовує свої лекційні, практичні і лабораторні заняття так, щоб кожне із них несло виховне навантаження. Наприклад, виховання патріотизму і любові до Батьківщини на прикладі життя і діяльності визначних вчених України; виховання відповідальності за доручену справу (особливо в хімічних лабораторіях) на прикладі роботи самого викладача.
    Згідно планів кафедр і академнаставників студенти бувають протягом року на екскурсіях, де знайомляться з визначними місцями та пам’ятками української історії та культури, у музеях міста та області, театрах, зустрічаються з ветеранами Великої Вітчизняної війни та вояками Української Повстанської Армії, вченими, кращими вчителями міста і області, кращими організаторами виробництва. Для студентів організовуються творчі звіти кращих вчених університету, кращих вчителів області. Студенти зустрічаються з письменниками, поетами, депутатами Верховної і обласної рад. Організовуються зустрічі з медичними працівниками, проводяться лекції за тематикою профілактики наркоманії, куріння та алкоголізму
    З метою виховання фізично здорової молодої людини в інституті заняття з фізичної культури введено в розклад занять до третього курсу. Велика частина студентів приймає участь у різних спортивних секціях, де вони вдосконалюють свою фізичну майстерність. У спортивних змаганнях на першість університету Інститут природничих наук, в тому числі студенти спеціальності "Хімія", впродовж декількох років займає провідні позиції, про що свідчать чимала кількість перехідних призів та кубків.


Перейти на сторінку:

План заходів

Участь у змаганнях, конкурсах


Спортивні досягнення


Нд, 05.07.2020, 23:06
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Хмарка тегів

Пошук

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Івано-Франківськ 

Новини

Відвудування

3D відвідини

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Біжуча стрічка

Архів записів

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 31

Друзі сайту

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника Профком студентів ІПН

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Дизайн та наповнення  ©  WanderKori